Sports 1. semestrī:

14.septembrī

notika rudens kross skolā. Labākie skrējēji piedalījās novadu skolu rudens krosa stafetēs.

15.septembrī

notika starpnovadu sacensības futbolā 2.- 3. klašu grupā. Komanda izcīnīja 5. vietu.

17. septembrī

notika Vārkavas novada 8. atklātais čempionāts. Mūsu skolu pārstāvēja 4 dalībnieki. Ūsāne Elīna 1000 m soļošanā ieguva 2. vietu. Broks Vairis augstlēkšanā ieguva 8. vietu, bet 100 m 7. vietu. Kokins Kristaps 3000 m soļošanā ieguva 1. vietu, bet augstlēkšanā 4. vietu. Tumāns Rinalds augstlēkšanā ieguva 5. vietu.

20. septembrī

notika futbola sacensības 6.-7. klašu grupā. Savā apakšgrupā izcīnījām 2. vietu, bet spēlējot finālspēles ieguvām dalītu 5.-6. vietu.

21. septembrī

notika starpnovadu skolu rudens krosa stafetes. Skola kopvērtējumā izcīnīja

3. vietu pamatskolu grupā.

23. septembrī

Olimpiskā diena sākās ar vingrošanu. Skolēni kopā ar klašu audzinātājiem bija cītīgi gatavojušies. Vingrošanu vadīja Edīte Meikulāne un Simona Tretjakova. Skaņu operatora pienākumus pildīja Mārtiņš Kudrjaševs. Pēc tam volejbola komanda brauca uz Riebiņu vidusskolu. Šeit komandas sacentās volejbola spēlē un volejbola spēles elementu pārbaudē. Volejbolā ieguvām 2. vietu, bet elementu pārbaudē 1. vietu. Kopvērtējumā savācām vienādu punktu skaitu ar Riebiņu vidusskolas komandu. Tiesnešu lēmums bija, ka 1. vieta ir spēles uzvarētājiem, jo tomēr spēlē ir vairāk dažādu elementu.

01. oktobrī

Ogrē risinājās Jāņa Daliņa piemiņas sacensības soļošanā. Tās ir starptautiskas sacensības. Šogad tajās piedalījās Lietuvas soļošanas klubu audzēkņi. Mūsu skolēni startēja Preiļu novada BJSS komandā. Ūsāne Elīna izcīnīja 1000 m soļošanā 6. vietu un izpildīja III jaunatnes sporta klasi. Bernsons Miks Severīns 1000 m soļošanā izcīnīja 3. vietu, Kokins Kristaps 3000 m soļošanā ieguva 6.vietu, Čačs Raivis 3000 m soļošanā ieguva 7. vietu.

06. oktobrī

notika futbola sacensības 8.-9. klašu grupā. Komanda izcīnīja 5. vietu.

15. oktobrī

Zilupē notika Riharda Miškina piemiņas balvas izcīņa soļošanā. Mūsu skolas audzēkņi pārstāvēja Preiļu novada BJSS ar vērā ņemamiem rezultātiem.

Bernsons Miks Severīns izcīnīja 1. vietu 1000 m soļošanā, Lacs Reinis ieguva 3. vietu 1000 m soļošanā, Jansons Daniels Kristians ieguva 7. vietu 1000 m soļošanā, Tumāne Annija ieguva 4. vietu 1000 m soļošanā, Lempa Evelīna ieguva 8. vietu 1000 m soļošanā, Ūsāne Elīna ieguva 5. vietu 1000 m soļošanā. Čačs Raivis ieguva 3. vietu 3000 m soļošanā un Kokins Kristaps izcīnīja 4. vietu 3000 m soļošanā. Beidzot arī šie abi sportisti izpildīja III jaunatnes sporta klasi. Bet vēl daudz jāstrādā, lai sekmīgi varētu startēt Latvijas Jaunatnes Olimpiādē un godam pārstāvēt vai nu Riebiņu vai Preiļu novadu.

8. novembrī Preiļu sporta manēžā risinājās „Mazās balvas” sacensību 1. posms. Šīs sacensības jaunākā vecuma grupai ir ļoti gaidītas. Šajā posmā godalgotas vietas izcīnīja: A.Geduševs 3. vietu 60 m barjerskrējienā un augstlēkšanā, R.Erts 3. vietu 60 m skrējienā, 2. vietu augstlēkšanā, Z.L.Lukjanova 2. vietu augstlēkšanā, R. Lacs
2. vietu 1000 m soļošanā, A.Iesalniece 3. vietu 1000 m soļošanā, M.S.Bernsons 3. vietu 1000 m soļošanā.
11. novembrī Riebiņu vidusskolas sporta zālē pulcējās novada skolu spēcīgākie zēni un meitenes. 2001.g.dz.un jaunāki grupā M.Geduševs izcīnīja 6. vietu, I.Pudulis 2. vietu, Z.L.Lukjanova 2. vietu, Z.Brenča 4. vietu sacensību kopvērtējumā.
22. novembrī Galēnu pamatskolas sporta zālē risinājās 2001./2002.g. dz. sacensības volejbolā. Mūsu zēni savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu. Kopvērtējumā bija jāsamierinās ar 4. vietu.
29. novembrī Preiļos tika atklātas sacensības telpu futbolā. Braši cīnījās 2.-3. klases zēni.
6. decembrī Galēnu pamatskolas sporta zālē pulcējās 2003./2004.g.dz. zēni un meitenes. Mūsu zēni savā apakšgrupā izcīnīja 4. vietu.
10. decembrī Preiļu sporta manēžā notika Preiļu novada atklātais čempionāts vieglatlētikā. E.Ūsāne izcīnīja 3. vietu 1000 m soļošanā, R.Tumāns sīvā konkurencē izcīnīja 5. vietu 60 m barjerskrējienā un 6. vietu augstlēkšanā.