2. semestris 2017./2018.

25.01. Preiļos notika „Mazās bavas” otrais posms. Izcīnītas 6 gadalgas. Annija Tumāne 3.vieta 1km soļošanā. Miks Severīns Bernsons 2.vieta 1km soļošanā un 3.vieta 60 m/b. Edīte Rimša 3.vieta lodes grūšanā. Reinis Lacs 1.vieta 1km soļošanā. Daniels Kristians Jansons 2.vieta 60 m/b.

01.02. Preiļos notika starpnovadu telpu futbola mači 8.-9. klašu audzēkņiem. Spēcīgu komandu konkurencē mūsu skolas puiši tika pie 5-6 vietas.

22.02. Preiļos notika šī gada „Mazās balvas” trešais un noslēdzošais posms, no kura uz mājām tika atvestas 7 medaļas. Miks Severīns Bernsons 1000m soļošanā izcīnīja 2.vietu un 60m/b uzvarēja, tiekot pie 1.vietas. Annija Tumāne 3.vieta 1km soļošanā. Reinis Lacs 1.vieta 1km soļošanā. Evelīna Lempa izcīnīja 2.vietu 60m/b. Daniels Kristians Jansons 2.vieta 60 m/b. Edīte Rimša 2.vieta lodes grūšanā. Kopvērtējumā Miks Severīns Bernsons 1000m soļošanā izcīnīja 2.vietu, ,un 60m/b arī ieguva 2.vietu. Reinim Lacam 1.vieta 1km soļošanā. Daniels Kristians Jansons izcīnīja 2.vietu 60 m/b. Annijai Tumānei 3.vieta 1km soļošanā. Edītei Rimšai 2.vieta lodes grūšanā.

23.02. 8.-9. klašu florbola sacensības tika organizētas Preiļos. Galēnu/Dravnieku pamatskolu apvienotā komanda izcīnīja 1. vietu.

22.03. Preiļos notika florbola sacensības 2006.g.dz.un jaunākiem zēniem. Galēnu pamatskola ierindojās 3.vietā. Tālāk cīnīsies par godalgām arī  LATGALES ČEMPIONĀTĀ.

04.04. Preiļos notika LATGALES florbola sacensības 2006.g.dz.un jaunākiem zēniem. Galēnu pamatskola izcīnīja 3.vietu.

19.04. Vārkavā norisinājās starpnovadu sacensības pavasara krosā. Galēnu pamatskola sacensībās startēja trīs vecuma grupās, un saskaitot katras vecuma grupas izcīnītos punktus, kopvērtējumā skola izcīnīja 2. vietu.
24.04. Starpnovadu sacensībās badmintonā, Ainārs Sarks Preiļos izcīnīja 2. vietu.
08.05.-09.05. Preiļu stadionā tika organizētas starpnovadu sacensības vieglatlētikā, kur skolas komanda ieguva 8 godalgas. Bernsons Miks Severīns izcīnīja 1.vietu 3km.soļošanā; Reinis Lacs izcīnīja 2.vietu 3km soļošanā; Annija Tumāne izcīnīja 3.vietu 3km.soļošanā; Ainārs Sarks izcīnīja 2.vietu augstlēkšanā; Elīna Ūsāne izcīnīja 3.vietu 3km.soļošanā; Kristaps Kokins izcīnīja 1.vietu 5km.soļošanā; Maksims Geduševs izcīnīja 2.vietu 110m/b; Rinalds Tumāns izcīnīja 3.vietu lodes grūšanā.