2016./2017.m.g.2sem.

Sports 2. semestrī
8.janvārī mūsu skolas sportisti startēja Latvijas ziemas čempionātā soļošanā un E.Ūsāne izcīnīja 5. vietu, K.Kokins 8. vietu.
17. janvārī notika „Mazās balvas” sacensību 2. posms. Godalgotas vietas izcīnīja:
1. vieta 1000 m soļošanā A.Tumānei un E.Ūsānei. 2. vieta 1000 m soļošanā M.S.Bernsonam un A.Geduševam 60 m/b. 3.vieta Z.L.Lukjanovai 60 m/b un A.Geduševam augstlēkšanā.
19.janvārī notika telpu futbols 8.-9. klasēm. Skola piedalījās ar divām komandām. 1. komanda, kurā spēlēja A.Ūsāns, A.Sarks, M.Kudrjaševs, K.Kokins, R. Čačs,V.Broks, P.A.Stikāns, I.Pudulis izcīnīja 3. vietu. Otrā komanda izcīnīja 6. vietu.
3.februārī notika „Mazās balvas” sacensību 3. posms.
„D” grupā
 M.S.Bernsons ieguva 2. vietu 60 m/b un 2. vietu 1000 m soļošanā un A.Benislavskis ieguva 3. vietu 1000 m soļošanā.
„C” grupā
Z.L.Lukjanova ieguva 2. vietu 60 m/b, E.Ūsāne ieguva 2. vietu 1000 m soļošanā un R.Erts ieguva 2. vietu 60 m/b. Kopvērtējumā medaļas saņēma Z.L.Lukjanova un A.Geduševs.
8. februārī piedalījāmies Vārkavas vidusskolas balvu izcīņas vieglatlētikas trīscīņā. Savā vecuma grupā A. Geduševam 2. vieta, R.Tumānam 3. vieta, R.Čačam 4. vieta, E.Ūsānei, R.Ertam, K.Kokinam 5. vieta. A. Sarks izcīnīja 6. vietu.
24. februārī aizraujošas cīņas florbolā notika 2001./2002. vecuma grupai. Mūsu skolas komanda izcīnīja 1. vietu, aiz sevis atstājot Preiļu pamatskolas komandu. Komandā spēlēja: A.Ūsāns, V.Broks, I.Pudulis, P.A.Stikāns, M.Kudrjaševs, M.Sondars, A.Sarks, R.Čačs. Komanda izcīnīja tiesības piedalīties Latgales zonas sacensībās.
6. martā komanda spēlēja Rēzeknes novada Maltā Latgales sporta spēļu čempionātā un izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties Viļānu vidusskolas komandai. Komandā spēlēja: A.Ūsāns, V.Broks, I.Pudulis, P.A.Stikāns, M.Kudrjaševs, M.Sondars, R.Čačs, R.Tumāns, M.Geduševs. Mārtiņš Kudrjaševs tika atzīts par labāko vārtsargu.
23. martā uz florbola sacensībām devās 2005. un jaunāki vecuma grupas zēni.2005. gadā dzimušo zēnu mūsu skolā nav, tāpēc nācās spēlēt jaunākiem, bet tas nebija šķērslis izcīnīt 3. vietu. Komandā spēlēja: M.S.Bernsons, A.Geduševs, R.Lacs, R.Bainors, A.Dreijers, A.Benislavskis, D.K.Jansons, A.Volāns.
1. aprīlis. Beidzot ir piepildījies Latvijas un Lietuvas soļotāju sapnis, agras sacensības soļošanā Preiļos, tika atjaunotas. Arī mūsu skolas audzēkņi ar sajūsmu tām gatavojās un rezultāti neizpalika. E.Ūsāne izcīnīja 2. vietu, M.S.Bernsons ieguva 1.vietu, bet A.Tumānei 7. vieta, R.Čačam 9. vieta un K.Kokinam 10. vieta.
12. aprīlī Aglonā norisinājās pavasara krosa sacensības. Skolas komanda izcīnīja 8. vietu.
22. aprīlī Ogrē notika Latvijas čempionāts soļošanā. E.Ūsāne izcīnīja 11. vietu, bet K.Kokins 10. vietu.
29. aprīlī Lietuvā Birštonā notika starptautiskas sacensības soļošanā. 3. vietu sīvā konkurencē izcīnīja M.S.Bernsons, bet pārējiem vēl daudz jātrenējas, lai radītu konkurenci Lietuvas sportistiem.
2.un 3. maijā Vecvārkavā norisinājās starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā. Jaunākajā grupā 1. vietu izcīnīja M.S.Bersons 3 km soļošanā, Z.L.Lukjanova 60 m/b skrējienā. 3. vietu ieguva D.Rutkovskis lodes grūšanā, R.Erts 300 m skrējienā, A.Tumāne 60 m/b skrējienā, E.Ūsāne 2 km soļošanā.
Vidējā grupā 2. vietu ieguva R.Čačs 5 km soļošanā, R. Tumāns 3000 m skrējienā, M.Zalāne 3 km soļošanā. 3. vietas izcīnīja K.Kokins 5 km soļošanā, M.Zalāne 3000 m skrējienā. Kopvērtējumā jaunākās grupas komanda izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties Sīļukalna pamatskolai, vidējā grupa ieguva 2. vietu, piekāpjoties Šķeltovas pamatskolai.